proudový napájecí zdroj 500mA (40 - 80V)/ PLM-40-500
proudový napájecí zdroj určen pro LED aplikace.
- výstup: 40-80V DC
- výkon 40W
- vstup 110 - 295 VAC, 156 - 417 V DC
- ochrana proti zkratu, přehřátí, a.i.
- Rozměry: 175 x 42 x 24mm (d x š x v)
Technický list PLM-40
Výrobce
MeanWell
Výkon
40 W