proudový napájecí zdroj 1750mA (12 - 23V)/ PLM-40-1750
proudový napájecí zdroj určen pro LED aplikace.
- výstup: 12 - 23V DC
- výkon 40W
- vstup 110 - 295 VAC, 156 - 417 V DC
- ochrana proti zkratu, přehřátí, a.i.
- Rozměry: 175 x 42 x 24mm (d x š x v)
Technický list PLM-40
Výrobce
MeanWell
Výkon
40 W