proudový napájecí zdroj 700mA (21 - 36V)/ PLM-25-700
295 + DPH (362,9)
proudový napájecí zdroj určen pro LED aplikace.
- výstup: 21 - 36V DC
- výkon 25W
- vstup 110 - 295 VAC, 156 - 416 V DC
- ochrana proti zkratu, přehřátí, a.i.
- Rozměry: 145 x 38 x 22mm (d x š x v)
Technický list PLM-25
Výrobce
MeanWell
Výkon
25 W