proudový napájecí zdroj 1050mA (14 - 24V)/ PLM-25-1050
proudový napájecí zdroj určen pro LED aplikace.
- výstup: 14 - 24V DC
- výkon 25W
- vstup 110 - 295 VAC, 156 - 416 V DC
- ochrana proti zkratu, přehřátí, a.i.
- Rozměry: 145 x 38 x 22mm (d x š x v)
Technický list PLM-25
Výrobce
MeanWell
Výkon
25 W