proudový Led napájecí zdroj 18W / 700mA LPHC-18-700
Stav:
proudový napájecí zdroj pro LED aplikace
Vstup: 180-264VAC
Výstup: 17,5W, 6-25V, 700mA,
krytí: IP67
Ochrany: zkrat / přetížení / přepětí / tepelná ochrana
Chlazení vzduchem
LPS
Vhodný pro LED aplikace
Záruka 2 roky
Rozměry: 140*30*22 (L*W*H)
MTBF: 1200.6K hrs min. MIL-HDBK-217F (25)
Výrobce
MeanWell
Výkon
18 W