proudový Led napájecí zdroj 35W / 700mA LPC-35-700
337,5 + DPH (415,1)
Jednovýstupový proudový Class 2 napájecí zdroj určen pro LED aplikace. Vin: 90-264 VAC, Vout: 9-48 VDC/700 mA, P: 35 W, 148 x 40 x 03 mm (L x W x H), IP 67
Výrobce
MeanWell
Výkon
35 W