proudový Led napájecí zdroj 20W / 700mA LPC-20-700
237,5 + DPH (292,1)
Jednovýstupový proudový Class 2 napájecí zdroj určen pro LED aplikace. Vin: 90-264 VAC, Vout: 9-30 VDC/700 mA, P: 20 W, 118 x 35 x 26 mm (L x W x H), IP 67
Výrobce
MeanWell
Výkon
20 W