proudový LED/dimm zdroj (22 - 36V)/ 700mA GPF-25D-700
770,3 + DPH (947,5)
375 + DPH (461,3)
Výrobce
GLP
Výkon
25,2 W
Certifikát
Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát
Použití
Použití
Skladem: 1 ks
51
Datum zahájení: 20.01.2026   Do vyprodání zásob
375 + DPH (461,3)
770,3 + DPH (947,5)
SKLAD
1 ks
Podrobnosti
Stav:
Led napájecí zdroj GPF-25D-700:
Výkon: 25,2 W
krytí: IP67
Aktivní filtr PFC
Funkce stmívání 3v1 (napětí / rezistor / PWM)
Výstup: 22 - 36 V
Třída izolace: class II
pracovní teplota -30 ~ +70 °C
Záruka 2 roky
Rozměry [D × Š × V] 138 × 43 × 34 mm
Funkce stmívání, pro připojeny svorky DIM + a DIM-:
 odpor  0kΩ  10kΩ  20kΩ  30kΩ  40kΩ  50kΩ  60kΩ  70kΩ  80kΩ  90kΩ  100kΩ
 proud  0%  10%  20%  30%  40%  50%  60%  70%  80%  90%  100%
 napětí  0V  10V  20V  30V  40V  50V  60V  70V  80V  90V  100V
 PWM  0%  10%  20%  30%  40%  50%  60%  70%  80%  90%  100%