proudový Led napájecí zdroj (9 - 30V)/ 700mA GPCP-20-700
364,9 + DPH (448,8)
250 + DPH (307,5)
Stav:
Led napájecí zdroj GPCP-20-700:
Výkon: 21 W
krytí: IP67
Aktivní filtr PFC
Výstup: 9 - 30 V
Třída izolace: class II
pracovní teplota -30 ~ +70 °C
Záruka 2 roky
Rozměry [D × Š × V] 140 × 32 × 25 mm
Výrobce
GLP
Výkon
21 W