proudový LED napájecí zdroj (43 - 86V)/ 700mA FTPC60C700
754,7 + DPH (928,2)
469 + DPH (576,9)
LED napájecí zdroj FTPC60C700:
Výkon: 60 W
Výstup: 43 - 86 V
Třída izolace: class II
Pracovná teplota -20 ~ +45 °C
Záruka 2 roky
Rozměry [D × Š × V] 185 × 64 × 22 mm
Výrobce
POS
Výkon
60 W