proudový Led napájecí zdroj (14 - 29V)/ 700mA FTPC20C700
300 + DPH (369)
197,5 + DPH (242,9)
Stav:
Led napájecí zdroj FTPC20C700:
Výkon: 20,3 W
Výstup: 14 - 29 V
Třída izolace: class II
pracovní teplota -20 ~ +45 °C
Záruka 2 roky
Rozměry [D × Š × V] 159 × 58 × 18 mm
Výrobce
POS
Výkon
20,3 W